Бордюри та водовідливи

Бордюри або поребрики та водовідвідні системи від виробника

В асортименті більше 20 кольорів

Гарантований термін служби 15 років

Виготовлено по ДСТУ 

Транспортування по Харкову та Україні

Можлива оплата за фактом доставки

Доставка можлива в день замовлення

Показані позиції: 1 - 18 из 18
Тип сортування:
Тип сортування:

Ми понад 15 років займаємося виробництвом та встановленням бордюрів та водостоків у Харкові. Наша відмінна риса – суворе дотримання встановлених правил ДСТУ під час виготовлення будь-якої продукції.

Сфера застосування бордюру досить широка:

  • тротуари;
  • газони;
  • садові доріжки;
  • отмостки;
  • майданчики.

Роль та функції тротуарних бордюрів

Без поребрику або тротуарного бордюру неможливе мощення тротуарної плитки та асфальту, оскільки він виконує функції роздільника та опорної стінки. Крім того, що він відокремлює плитку, тротуарний бордюр надає завершений вид благоустрою будь-якої території. Основними критеріями для бордюрного каменю є морозостійкість, міцність та кольорова гама. Перед тим, як купити тротуарний бордюр в Харкові пропонуємо ознайомитися з перевагами та технологіями виробництва нашої продукції.

Ми виготовляємо тротуарний бордюр двома способами: вібролиттям та пресуванням. Незважаючи на те, що в обох випадках на виході отримуємо продукцію високої якості, метод сухого пресування відрізняється прогресивністю технології, що застосовується. Даний спосіб є надійнішим при експлуатації бордюрів у міських умовах. Це пов'язано з тим, що вироби, виготовлені методом сухого пресування, мають більшу міцність, стійкі до впливу води і перепадів температур.

У нашому асортименті є будь-які види дорожніх та тротуарних бордюрів, а також водостоки. Для того, щоб купити тротуарний бордюр у Харкові - телефонуйте за телефонами вказаними на сторінці Контакти або залиште заявку на зворотній дзвінок і ми перетелефонуємо.

Работает на OpenCart
Sunday - Ваш надійний фундамент | Будівельні матеріали та послуги © 2015